Doradca Techniczno - Handlowy CROSSFIX

Zakres obowiązków:
  • Realizowanie strategii firmy w obszarze sprzedaży fasad wentylowanych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami na powierzonym terenie
  • Profesjonalną obsługę klienta opartą na rzetelności i wiedzy technicznej,
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych
  • Negocjowanie umów handlowych
  • Teren działania: Region pracy: Cała Polska(zintensyfikowanie działań w większych aglomeracjach)

Wymagania:
  • Doświadczenie handlowe w branży budowlanej, minimum 3 letnie
  • Doświadczenie handlowe z obszaru fasad wentylowanych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość standardów obsługi klienta
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami
  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

EJOT Polska Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jeżowska 9
42-793 Ciasna
tel. +48 451 075 887
tel. +48 343 510 660 wew. 777
infopl@ejot.com
apietruszka@ejot.com
www.ejot.pl